Tom: " Můj sex s fanynkou !"

18. února 2007 v 16:35 | wewe |  blbosti,kraviny,haluze
Dosud se u tohoto tématu nesměle vykrucoval. Proto motto: Gentleman si užívá a mlčí. V BRAVU vypráví Tom poprvé, co se skutečně děje u Tokio Hotel!
Mají tak hodně společného a jsou přece tak rozdílní! Minulý týden překvapil zpěvák Tokio Hotel Bill (17) milostnou zpovědí. ,,Už víc jak dva roky jsem nebyl zamilovaný, cítím se někdy osamělý." Teď překvapí také jeho brácha - dvojče s velmi osobních přiznáním. Obletovaný kytarista dává v rozhovoru pro BRAVO exkluzivně najevo, že nežije tak zdrženlivě. Že se mu někdy může hodit holka na noc! A že už se někdy spustil s fanynkou! Pohled za kulisy. Co se skutečně děje u Tokio Hotel! Dosud se u tohoto tématu nesměle vykrucoval. Proto motto: Gentleman si užívá a mlčí. BRAVU se to přece podařilo! Exkluzivně Tom BRAVU odhalil tajemství o jmenované noci - s fanynkou!
BRAVO: Sex s fanynkama - jak je to?
Tom:
Něco takového se může stát! Přitom naše fanynky jsou tak sladké holky. Proč bych to měl vyloučit? (šklebí se!)
BRAVO: Aha! Je to s fanynkou neobvyklý zážitek?
Tom:
Byla to situace posledního roku během ,,Schrei"-Tour. Po koncertě jsme jeli jako vždycky rovnou do hotelu. Před ním stáli ještě fans. Dávali jsme kolem 30 minut autogramy a potom jsem šel původně do postele.
BRAVO: Původně?
Tom:
Jel jsem potom nahoru výtahem. Na cestě k mojemu pokoji stála holka. Když jsem běžel kolem ní, velmi sladce se na mě usmála. Já jsem udělal to samé, potom jsme šel do mojeho pokoje.
BRAVO: Takže se přece nic nestalo?
Tom:
Přece jo (směje se). O několik minut později zaklepala na moje dveře. Právě jsem si napouštěl vanu a zapnul jsem televizi. Potom tam náhle na chodbě stála ta holka a usmívala se na mě. Nejprve jsem se zeptal, co se děje. Jenom řekla, že by se ráda se mnou pobavila a potom se na mě nesměle usmála. Já jsem potom řekl: ,,Tak jo, pobavíme se na hotelovém pokoji … Nato se tak sladce usmála. Potom jsem ji prostě pustil dovnitř. Po koncertě jsem vždycky tak emocionální a nejsem jaksi plně zodpovědný (šklebí se)! O pár sekund později jsem si uvědomil, že možná byla chyba pustit cizí holku do mého pokoje. Ale ona už byla vevnitř. Vyhodit jsem ji nemohl, nebo?! (šklebí se)
BRAVO: A potom jste skočili rovnou do vany, nebo jak?
Tom:
Nee. Voda už byla napuštěná, přinesl jsem pro nás něco k pití z baru. Záclony byly kompletně zatažené a když jsem na hotelu více dní, tak mám na dveřích štítek: ,,Prosím nerušit". Nemám rád, když někdo náhle přijde do mojeho pokoje, protože chce doplnit minibar. Oops, odbučuju od tématu …
BRAVO: Vyprávěj, co pak dělo dál …
Tom:
Sedli jsme si na postel a nejprve jsme se jenom smáli. Občas se tajně podívala na televizi, ale moc toho neříkala. Pak jsem jí řekl: ,,Na to, že se chceš se mnou bavit, jsi ale dost tichá." Potom se zase usmála pomalu se začala přibližovat. No jo, potom už to jelo …
BRAVO: A jaké to bylo?
Tom:
Bylo to super! Myslím, že to byl pro oba velmi pěkný večer. Přesné detaily přirozeně vyprávět nebudu. Ale bylo jí 17 a brzo by měla 18.
BRAVO: Slavili jste její narozeniny?
Tom:
Ne (směje se)! Její narozeniny byly o několik dní později. Ale bylo by to veselé.
BRAVO: Co se dělo po sexu?
Tom:
Potom jsme dostali hlad a zavolal jsem na hotelovou službu. Bohužel už bylo po jedenácté hodině večer a měli už jenom na výběr jídelní lístek na večer. Měl jsem takovou chuť na těstoviny se smetanovou omáčkou, ale to měli bohužel jenom na denním jídelním lístku. To je ale moje oblíbené jídlo a chtěl jsem vědět, jestli by si to taky ráda dala. Takže jsem rozhodně dlouhých 10 minut přemlouval pokojovou službu. O něco později jsme v posteli jedli těstoviny s rajčatovou omáčkou a čerstvým parmezánem.
BRAVO: Viděli jste se potom ještě víckrát?
Tom:
Ne, ačkoliv to bylo pěkné, zůstalo to jenom u této noci. Zeptal jsem se jí ještě na telefonní číslo a ona mi ho potom ještě dala. Ještě se u toho smála a řekla, že ji ale stejně nezavolám, že to ani nečekala a k tomu jsem ani nic nemohl říct. Nemyslela to vyčítavě, ale zněla furt sladce.
BRAVO: Zavolal jsi ji ještě někdy?
Tom:
Ne, ještě ne.

BRAVO: Možná by si jí mohl zavolat při dalším turné?
Tom:
Možná, ale nikdy nevíte, co se přihodí na dalším turné? Nemám rád, když se něco plánuje. Když takové momenty vzniknou spontánně, je to přece nejpěknější. Miluju to, jaký právě jsem. Bill je úplně jiný, ten čeká na velkou lásku a nemůžu sledovat, že vztah na jednu noc může být emocionální bez ohledu nato jak vznikl. Kdybych to takhle Billovi řekl, nejraději byl mě zastřelil (směje se) - ale tohle jsem mu neřekl. Je ale dostatek jiných věcí, ve kterých si s Billem rozumím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzu zuzu | E-mail | Web | 18. února 2007 v 16:52 | Reagovat

tak toto je fakt husteeee

(TH)

2 Emoulinka Emoulinka | Web | 21. srpna 2007 v 22:47 | Reagovat

jaj konina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama