hem2

17. února 2007 v 22:22 | wewe |  novinky,oznamy,zaujímavosti atd´..
Jenže i když je dnes středa,tak se na obzoru neobjevil žádnej kluk,ktrej by snad stál za hřích.No jo...slušná taky nejsem.Ale nemám ráda úlety,je to moc na city.Proto se raděj seznamuju a pak třeba i víc.Ale když už se s klukem bavím,tak buď se s ním cítím klidná,nebo rozrušená.Když rozrušená,beru nohy na ramena předem a víc ho nevidím.Prostě poznám,jestli to s ním má cenu.Víte jak to myslím ?!
Už piji skoro 4 colu,když se rozmrholí.Měsíc lehce prosvítá mraky,které postupem tmavnou,takže není vidět nic.Z dálky pořádně zahřmí,až se leknutím poliji.Hem...Top den?!Mno...někdy to přece nemusí vyjít,ale sklamalo mě to.Naskočím na autobus,který mě odveze na druhý konec Magderburku,kde je klid.Je zde řada vilek a rodiných domků.Já bydlím,bohužel, v tom největším s číslem 145.Barvu má lehce nafialovělou,v oknech poblikává jen světlo televize.
Dávno prší,ale přistihnu se,že se mi domů nechce.Zastavím se uprostřed cesty,zvednu hlavu k neby,načež po mích tvářích začne stékat dešťová voda.Oči se mi roztékají,lehce to štipe,ovšem je mi to fuk.Zatočím se dokolečka,jako bych měla přičarovat nějakej...co?!Já ani nevím.
Oblečení na mě je celé promočené,proto i těžké.Mám co dělat,abych si oblečení sundala,když se zavřu ve svém pokoji,kde otevřu okno dokořán a zhasnu.Nechám pokoj nasát venkvní atmosférou.Oblečení naházím do pračky a zůstanu jen ve spodním prádle.Černá podprsenka lehce navlhlá se lepí na mou kůži,o kalhotkách nemluvně.Usí kůže se dostaví později,zrovna,když pod mím oknem,které je hned v přízemí,takže kdybych chtěla,mohu oknem utéct.
Zastavím se na parapetu,co to bylo?Něco zašustilo.Vyrušilo mě to v plánu,kdy se chci jít osprchovat kapkami deště.Usadím se na parapet a sleduji okolí,musí vylést,nemohl utéct.A taky že jo.Ve tmě sice osobě nevidím do obličeje,ale stojí těsně vedle mě.
"Ahoj."Pozdravím.
"Hem...Čau."Oplatí mi pozrdav.Zaváhá,načež zmizí na ulici.Hm...tohle bylo vzrušující.Uvědomím si,že sem se i lekla,příjemně sem se lekla.Mno nevím jak vy,ale podle mě to je vzrušující.
Celou noc,nad záhadným klukem,kterého bych podle hlasu typovala na osmnáct let,na něj myslím.Co dělal pod mím oknem?Proč tam byl?Beznadějný romantik jako já si najde spousty verzí,ovšem nemusí být ani jedna ta zprávná.Kdybych alespoň viděla jeho rty,oči,ruce...Já si na tohle potrpím u kluků.Musí se mi u něj rty,oči a ruce líbit.¨Nevím proč,ale je to nádherný pocit,když tě mají políbit plné rty,které už na pohled sou nádherné.Nebo jeho ruce,pohladí tě po vlasech,těle....jeho oči tě pozorují při každém záchvěvu,když se tě dotkne.
"Dost!"Okřiknu sama sebe.Už zase sním,romantičim....
V podbříšku mě zašimrá,na oknu něco zaťuká.V sedu jsem než by si řekl švec a u okna taky.Prsty přejedu sklo,otevřu naše plasťáky a na parapetu najde malou kytičku.Neznám ty květy,v životě jsem je neviděla.Ale co to?!Stonky květin se mi v dlaních nějak začnou pohybovat a místo kytiček v rukách držím hady.Pustím je,ale oni mi začnou lést po nohách.
"Ne-e to ne!"Zařvu.
"Lili,notak,Lili!"Jeden had obmotanej kolem mého krku se mi dívá do obličeje a mluví na mě."Lili!"Zakřičí až poskočím....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama